OBAVIJEST RODITELJIMA O TESTIRANJU DJECE

ZA UPIS U 1. RAZRED

Dragi roditelji predškolaca,

obavještavamo vas da se, u skladu s uputama Ministarstva znanosti i obrazovanja, nastavljaju aktivnosti vezane uz upis djece u 1. razred osnovne škole. Liječnički pregled za buduće polaznike naše Škole odvijat će se od 1. do 9. lipnja 2020. u školskoj ambulanti Đakovo (Petra Preradovića 2), a pedagoško i psihološko testiranje od 15. do 29. lipnja 2020. u prostoru škole.

Kako biste pripremili svoga predškolca za polazak u školu, stručne suradnice stručne suradnice pedagoginja i psihologinja priredile su prezentaciju koja se nalazi u prilogu. U prezentaciji je opisan cjelokupan postupak upisa zajedno s rasporedom svih pregleda i testiranja koje Vaš predškolac mora proći prije konačnog upisa u 1. razred. Osim toga, u prezentaciji se nalazi i niz prijedloga na koji način možete pripremiti svoje dijete za polazak u školu.

Detaljne informacije o epidemiološkim mjerama kojih se trebate pridržavati tijekom testiranja u školi bit će objavljene u tjednu prije početka testiranja. Pozivamo vas da i dalje pratite obavijesti na školskoj internetskoj stranici ili na padlet stranicama naše pedagoginje Barbare Glavina i psihologinje Marije Jurić. Na spomenutim stranicama možete se obratiti našim stručnim suradnicama ukoliko imate bilo kakvih pitanja ili nedoumica vezanih uz proces upisa u 1. razred.

Priloženi dokumenti:
Priprema_djeteta_za_polazak_u_skolu_izmjena.pdf (1.93 MB)

objavio: Marijela Đeri   datum: 26. 5. 2020.

« Svibanj 2024 »