Učiteljica Itana Tomšić na  TCA aktivnosti „Partnerships for Cooperation how to plan an excellent project for primary schools located in rural or remote areas”

Učiteljica Itana Tomšić sudjelovala je na Aktivnosti osposobljavanja i suradnje u okviru programa Erasmus+ „Partnerships for Cooperation – Primary Schools from Rural Areas: How to plan an excellent project for primary schools located in rural or remote areas“.  TCA aktivnost organizirana je od strane poljske  nacionalne agencije za mobilnost FRSEA u glavnom gradu Varšavi u vremenu od 24. do 28. travnja.

Na ovoj edukaciji okupilo se 30-tak sudionika i potencijalnih budućih korisnika programa Erasmus + zainteresiranih za mala i strateška partnerstva. Sudionici su došli iz devet različitih zemalja: Rumunjske, Poljske, Latvije, Španjolske, Malte, Cipra, Grčke, Srbije i Hrvatske. Cilj aktivnosti bio je umrežavanje svih sudionika, pronalazak budućih partera za K2 projekte te razvoj projektnih ideja. Uz sjajne edukatorice te predstavnike Agencija iz Poljske, Hrvatske i Španjolske prošli smo kroz sve korake planiranja projekata. Također, kroz projektne ideje planirali smo i radili na vlastitim projektima i učili na konkretnim primjerima. Na kraju treninga, zajedno s budućim partnerima, predstavili smo svoje projekte i ideje svim sudionicima te dobili jasne i kvalitetne povratne informacije trenera, predstavnika Agencija i svih sudionika. Osim kvalitetne edukacije ovaj trening donio je odličnu pozitivnu energiju i nove kontakte i prijateljstva s izuzetnim sudionicima.

objavio: Robert Francem   datum: 3. 5. 2024.

« Srpanj 2024 »