VALENTINOVO

14.02.2013. učenici od 5. do 8. razreda su proslavili Valentinovo

Četvrti sat ovog kišnog i tmurnog četvrtka uljepšali su učenici od 5. do 8. razreda naše škole prigodnim valentinovskim programom. Svi učenici su se okupili u holu gdje je bila postavljena izložba Od petaša do osmaša najljepša su srca naša. Na ovoj izložbi valentinovskih srca predstavnici razreda izložili su srca koja su učenici tih razreda sami izradili i prezentirali. Moto ove izložbe koja je imala natjecateljski karakter bio je izraditi i prezentirati srce razreda koje  mora biti izrađeno od eko materijala. Osam razreda predstavilo je svoja vrlo zanimljiva srca. Bilo je tu srca izrađenih od tkanine, papira, riže, slame, jestivih srca…

Prosudbenom žiriju (Josip Ivandić, Zorica Banjanin) nije bilo niti malo lako izabrati najljepše srce. No, nakon vijećanja za najljepše valentinovsko srce proglašeno je srce 7.a razreda izrađeno od slame. 2. mjesto osvojilo je srce 5.b razreda, a 3. mjesto srce 8.b razreda.

U nastavku programa na temelju broja pristiglih valentinovskih pisama proglašeni su ovogodišnji Valentin i Valentina velike smjene.  Brigu o pismima vodila je nastavnica Zdenka Ivanetić koja ih je uručila vlasnicima. Najviše pisama primila je Tea Đaković, 5.b te je ona proglašena Valentinom. Valentin je Dino Burazin, 8.b.

Učenici RN proslavili su Valentinovo izborom Valentine i Valentina, podjelom pisama i valentinovskim plesom. Najbolji u valentinovskom plesu su se pokazali Dora Husajina, 3.b i Filip Jukić, 3.b koji su time izborili naslov Valentine i Valentina.

Još bi naglasili kako je samom Valentinovu prethodio niz kreativnih radionica na temu Srce. Svojim kreativnim radovima smo prigodno ukrasili školski hol.

(M.V.)

Više slika pogledajte u Foto galeriji.

objavio: Marijela Đeri   datum: 15. 2. 2013.

« Svibanj 2024 »