OBAVIJEST RODITELJIMA PREDŠKOLACA

OBAVIJEST RODITELJIMA PREDŠKOLACA O
AKTIVNOSTIMA VEZANIM ZA PREDUPIS I UPIS UČENIKA
U OSNOVNU ŠKOLU

Temeljem naputaka Ureda za prosvjetu Osječko-baranjske županije obavještavamo sve roditelje da su obavezni izvršiti prijavu djece kako bi škola mogla izvršiti evidenciju za preglede za upis u prve razrede za školsku godinu 2013./2014. Zakonski obveznici su djeca rođena od 1. travnja 2006. do 31. ožujka 2007.

Ovim putem obavještavamo roditelje kako su se obvezni javiti  na predupis osobnim dolaskom u školu u  razdoblju od 1. do 28. veljače 2013. ili telefonski na broj 831- 091 pedagoginji škole Zorici Banjanin ili administratorici Mariji Vugrinec. Sva ona djeca koja pohađaju program Male škole pri OŠ „Ivana Brlić Mažuranić“, Strizivojna već su uvrštena na popis školskih obveznika za školsku godinu 2013./2014.

Krajem ožujka 2013. svi roditelji će pismenim putem biti pozvani na roditeljski sastanak koji će se održati u prostoru škole.

Upisno područje OŠ „Ivana Brlić Mažuranić“, Strizivojna obuhvaća naselja Strizivojna, Soljak i Sikirevački Merolino. Djeca koja nisu prijavljena na jednu od adresa koje se nalaze u gore navedenim naseljima, a žele se upisati u našu školu, trebaju se obratiti Uredu državne uprave u Osječko-baranjskoj županiji Službi za društvene djelatnosti, Ispostava Đakovo (Vijenac k. A. Stepinca 10, Đakovo) kako bi podnijeli zahtjev za upis u drugu školu. Isto tako se roditelji djece koja se žele ranije upisati u 1. razred (rođena su nakon 31. ožujka 2007., a do 31. kolovoza tekuće godine navršit će šest godina) trebaju obratiti u isti Ured i podnijeti zahtjev za uvrštavanje na popis za pregled. Obrasci zahtjeva za prijevremeni upis ili odgodu upisa dobivat će se kod liječnika Školske medicine(za našu školu – dr. Sonja Jukić), nakon obavljenog pregleda ili ih možete pronaći na WEB stranici Ureda državne uprave: e-mail : djakovo@udu-obz.hr

Članovi Stručnog povjerenstva za upis djece u I. razred OŠ „Ivana Brlić Mažuranić“, Strizivojna:

Dr. Sonja Jukić – školska liječnica i predsjednica povjerenstva

Zorica Banjanin, prof. – školska pedagoginja

Katica Validžić – učiteljica razredne nastave

Od ove školske godine Povjerenstvu će u radu pripomoći i školska psihologinja.

objavio: Marijela Đeri   datum: 9. 2. 2013.

« Svibanj 2024 »