2. IGRE BEZ GRANICA

"2. IGRE BEZ GRANICA"

Obilježavajući završetak prvog polugodišta OŠ „Ivana Brlić Mažuranić“ Strizivojna u smislu edukativno-zabavnog karaktera sa svrhom pozitivnog djelovanja na emocije i razvijanje kulture navijanja, organizirala je zanimljiv program popularnog karaktera za učenike i roditelje.

„Igre bez granica“ su sportsko natjecanje učenika naše škole koje je održano 21.12.2012. u Nastavno sportskoj dvorani. Natjecale su se dvije ekipe – AKAVCI  i BEKAVCI. Ove godine smo u natjecanje uključili i učenike iz razredne nastave. Slijedeće godine se nadamo nastupu male škole, a možda se i nastavnici ohrabre i okušaju u ponekoj igri. Iz svakog razreda je sudjelovalo po 3 učenika te smo tako dobili brojku od 48 natjecatelja. Voditeljica AKAVACA je bila učiteljica Ivana Goluža, a voditeljica BEKAVACA nastavnica Melita Vragolović. Učenici su se natjecali u 10 igara – vozili su kolica, igrali košarku s balonom, pili vodu na slamku, povlačili uže, plesali, izuvali se i obuvali, trčali štafetu…

U pauzama između igara nastupili su pjevači, a i DJ je puštao glazbu da bi zabavio publiku. Prije zadnje igre održana je tombola i izabrali smo najzanimljiviji transparent. Igre je otvorio naš ravnatelj Andro Mršić te naglasio važnost Fair play na terenu i na tribinama. Program je vodio i pripremio učitelj Domagoj Vragolović.  U voditeljskom poslu su mu pomagale učenice 7. a  – Matea Andrić i Petra Validžić. Natjecanje je pomno pratio tročlani prosudbeni sud – nastavnica Marinka Sabo, pedagoginja Zorica Banjanin i učiteljica Katica Validžić. Na kraju treba reći da je publika gromoglasno navijali i da do samog kraja nismo znali pobjednika. A POBJEDNICI SU BILI BEKAVCI rezultatom 19 – 11, te su na taj način uzvratili za prošlogodišnji poraz. Sada je rezultat  1:1. Na kraju je svaki natjecatelj dobio prigodni poklon koji će ga podsjećati na ovaj događaj. Čestitke pobjednicima i svim učesnicima.

MV

Više slika pogledajte u Foto galeriji.

objavio: Marijela Đeri   datum: 30. 12. 2012.

« Svibanj 2024 »