Europski dan jezika

Učenici naše škole obilježili su u srijedu

26. 9. 2012.– Europski dan jezika

Film pogledajte    ovdje:

Učenici naše škole okupili su se ispred školske zgrade kako bi obilježili Europski dan jezika. Pod vodstvom nastavnice Melite Vragolović u suradnji s nastavnicama engleskog i hrvatskog jezika, Ljerkom Balić, Ivanom Ćosić i Jasenkom Sabljak Živić učenici su osmislili zanimljiv i edukativan program.

Učenice Marija Damjanović, Tea Gašpić, Tomislava Jelavić i Nikolina Degmečić su nam predstavile jezičnu kartu Europske Unije i uputile nas u neke zanimljive činjenice o jezicima Europe.

Učenice Petra Validžić, Maja Andrijević i Nikolina Degmečić su svojim interpretacijama pjesme Rainer Maria Rilke na njemačkom, engleskom i hrvatskom jeziku pridonijele ovom edukativnom načinu odgojno-obrazovnog rada.

Voditeljica programa je bila učenica Ivana Đaković.

Vrhunac projekta je bilo puštanje u zrak sto balona s trojezičnim porukama za bolji i sretniji život.

Ovim projektom smo željeli podsjetiti koliko je važno učiti strane jezike i komunicirati njima. Naši učenici to pokazuju i svojim primjerom jer svi uče dva strana jezika.

Voditelj projekta: Melita Vragolović, prof.

Više slika pogledajte u Foto-galeriji.

objavio: Marijela Đeri   datum: 28. 9. 2012.

« Svibanj 2024 »