NAŠI ODLIKAŠI

NAŠI  ODLIKAŠI

S posebnim zadovoljstvom vam predstavljamo naše učenike osmih razreda koji su svih osam godina završili u ovoj školi odličnim uspjehom. Oni su naš ponos i dika ali i uzor ostalim mlađim generacijama. Nije lako svih osam godina završiti odličnim uspjehom. To zahtjeva odricanja, puno truda i rada ali ovim učenicima to nikako ne pada teško. Oni su ponosni na ovo što su danas i svjesni su da su si tim trudom i znanjem upravo otvorili vrata onih srednjih škola koje oni žele. Samim time ovi učenici kreću putem koji bi ih trebao voditi u uspješnu budućnost.

Ovim putem im čestitamo na postignutom uspjehu i želimo im svu sreću u daljnjem školovanju te da budemo jednog dana još ponosniji na njih. SRETNO!

M.V.

8.a razred                                                                8.b razred

SILVIO ŠEPENDIEV                                           ANA IHAZ

TIHANA DAMJANOVIĆ                                      GLORIJA MAČINKOVIĆ

KATARINA GAVRIĆ                                            NIKOLINA ŠARAC

LJUBICA STANIĆ

KATARINA DAMJANOVIĆ

ROZALIJA DAMJANOVIĆ

TEREZIJA DAMJANOVIĆ

PATRICIJA UŽAREVIĆ

Pogledajte ih u Foto-galeriji.

objavio: Marijela Đeri   datum: 13. 6. 2012.

« Svibanj 2024 »