MARIJA GETA DAMJANOVIĆ

MARIJA GETA DAMJANOVIĆ – IZBORNICA ŽENSKE NOGOMETNE REPREZENTACIJE HRVATSKE

Bivša učenica naše škole, Marija Geta Damjanović, uvijek se rado sjeti svoje škole i svojih sumještana te nam dođe u posjet. Naša „Geta“ je bivša reprezentativka Hrvatske u nogometu. Nakon igračke karijere, prešla je u trenerske vode i dogurala do izborničke klupe. Iako joj je raspored pretrpan, uvijek nađe vremena i svrati u svoje selo i svoju školu – na tome joj jedno veliko HVALA! Već tradicionalno se druži s najmanjima na satu Tjelesne i zdravstvene kulture. Učenici prvih i drugih razreda su dobili na poklon bijele majice za TZK te priliku da treniraju s izbornicom nogometne reprezentacije Hrvatske. Mariji Geti Damjanović želimo puno uspjeha u daljnjem radu i poručujemo da je uvijek dobrodošla u našu i njenu školu.

2. A i 2.B razred:

SAT TJELESNE I ZDRAVSTVENE KULTURE

SA IZBORNICOM HRVATSKE ŽENSKE NOGOMETNE REPREZENTACIJE

Marijom Margaretom – Getom Damjanović

U srijedu, 5. 11. 2014. godine našu školu je posjetila draga nam sumještanka – Izbornica hrvatske ženske nogometne reprezentacije Marija Margareta - Geta Damjanović.

Uvijek se radujemo satima TZK ali u srijedu smo se posebno radovali  jer  smo  imali čast da nam Geta održi sat TZK .

Vježbali smo dodavanje, hvatanje, vođenje lopte, odigrali nogometnu utakmicu a na kraju sata smo svi dobili bijelu majicu za TZK.

Na kraju smo se zahvalili i pozdravili s Getom, poželjevši joj i dalje puno uspjeha u životu i radu i da nas opet posjeti kad joj se pruži prilika.

Mali novinari  2. r.

objavio: Marijela Đeri   datum: 8. 11. 2014.

« Svibanj 2024 »