Izložba učeničkih radova

Daroviti učenici predmetne nastave iz umjetničkog područja Likovne kulture pod vodstvom učiteljice Dajane Karas Dragić i psihologinje Marije Jurić izradili su digitalne crteže emocija u sklopu projekta Društveni i S(te)MART. Svoje digitalne crteže izradili su u programu Artweaver na novim grafičkim tabletima Wacom One/Creative Pen Display. Ideja je bila učenike poticati na razvoj vještine digitalnog crtanja i slikanja pri čemu su učenici osvijestili vlastiti doživljaj pojedine emocije.  U projektu je naglasak bio na šest osnovnih emocija te dvije složene. U holu škole postavljena je izložba učeničkih radova na temu „Emocije te je otvorena dana 21.6.2024. godine.

Učenici koji su sudjelovali su: Nicole Stanić (Tuga), Katja Šimić (Gađenje), Karla Jelušić (Iznenađenje), Šimun Jakobović (Ljutnja), Duje Mandarić (Strah), Ana Vragolović (Sreća), Klara Vragolović (Ljubomora) i Marina Đaković (Ljubav). Ponosni smo na učenike i njihove radove budući da su prvi put radili u navedenom programu i na grafičkom tabletu. Veselimo se nastavku razvijanja ovih vještina i novim radovima, a radove možete pogledati u holu škole ili na poveznici.

objavio: Marijela Đeri   datum: 26. 6. 2024.

« Srpanj 2024 »