Predstavljanje mobilnosti u sklopu Erasmus + projekta u našoj školi

Predstavljanje mobilnosti u sklopu

Erasmus + projekta u našoj školi

U petak 3. 6. 2022. upriličena je svečanost predstavljanja projektnih aktivnosti i mobilnosti u našoj školi.  Koordinatorica projekta Zrinka Racić predstavila je aktivnost naših učiteljica Marije Jurić i Jasenke Sabljak - Živić na projektnom sastanku koji se održao u mjestu Bochnia u Poljskoj. Učenici Fran Mandarić, Zvonimir Udovčić, Marin Jukić i Marinela Zeba predstavili su aktivnosti i događaje s mobilnosti u Portugal. Učenice Nora Gašpić, Maja Vragolović, Lea Andrijević i Iva Gavranović predstavili su svima nazočnima svoju mobilnost u mjesto Mersin u Turskoj, ali i posjete okolnim mjestima u Turskoj.  U obje mobilnosti učenika pratnja su bile učiteljice Ivana Ćosić i Zrinka Racić. U publici, osim učenika naše škole koji su pažljivo slušali zanimljiva izlaganja, bili su i ravnatelj škole Robert Francem, načelnik općine Strizivojna Josip Jakobović te ravnateljica Dječjeg vrtića Bajka Ivana Šimić te svi djelatnici škole. Tom prilikom uručene su zahvalnice za pomoć pri realizaciji projekta Općini Strizivojna, načelniku Josipu Jakobović, Dječjem vrtiću Bajka i ravnateljici Ivani Šimić.

Isti dan naša koordinatorica Zrinka Racić i učenica Nora Gašpić sudjelovale su u edukativnoj emisiji Novog Radija pod nazivom EDUCA u kojoj su također predstavile sve projekte aktivnosti.

Mobilnost i sve aktivnosti u okviru projekta financirane su sredstvima  Europske unije u sklopu projekta Erasmus+ KA229 (KA229 - School  Exchange Partnerships) koje provodi Agencija za mobilnost i programe EU.

objavio: Marijela Đeri   datum: 7. 6. 2022.

« Lipanj 2024 »