Valentinovo u našoj školi

Prvim danima mjeseca veljače započeli smo projekt koji smo posvetili ljubavi, simpatijama, širenju prijateljstva među učenicima. Učenici su nakon uputa svojih učitelja i učiteljica pisali jedni drugima pisma. Time smo iskazivali  svoje pisane  sposobnosti, te širili lijepe želje i osjećaje našom školom.

U utorak 13. veljače 2018. održan je program u kojem su sudjelovali učenici razredne nastave.

Priredbu su hrabro otvorili  učenici 2.a razreda Viona Gašpić i Nino Tomašević  recitacijom „Srce nije šala“, te Nikolina Zrimić recitacijom „Valentinovo“. Nagrađeni  su pljeskom kao i njihova voditeljica učiteljica Iva Rajić.

Učiteljica Ivana Mandarić uvježbala je mali zbor razredne nastave koji su nas razveselili pjesmom „Volim Pipu“.

Kako su povezani ljubav i slova govorila nam je Anamarija Maršić učenica  1.a razred, a koju je za nastup pripremila učiteljica Jasmina Špehar.

Mažuretkinje naše škole, kao i uvijek do sada, razvedrile su nas svojom koreografijom uz pjesmu „Zbogom mala“, koju ih je uvježbala njihova voditeljica Darinka Vučković.

Dramsku skupinu uvježbala je učiteljica Janja Raguž. Viona Gašpić, Duje Mandarić (1.b) i Adriano Veverec (1.b) izveli su igrokaz „Zaljubitis“.

Na kraju je ritmička skupina razredne nastave otplesala svoju koreografiju uz dječju pjesmicu „Kišobran za dvoje“. Za nastup ih je pripremila učiteljica Katica Validžić.

Na kraju programa predstavljeni učenici koji su dobili najveći broj pisama u svom  razredu, te  učenici koji su dobili najveći broj pisama u razrednoj nastavi.

Ovogodišnji pobjednici su: Lana Mandić ( 3.b ) i Fran Mandarić (4.a)

Obilježavanje Valentinova završeno je u zajedničkom plesnu učenika i njihovih učiteljica.

Katica Validžić

objavio: Marijela Đeri   datum: 19. 2. 2018.

« Ožujak 2024 »