„Niko bijeli dare dijeli….“

„Niko bijeli

dare dijeli….“

I ove školske godine obilježili smo dan tog dragog sveca na priredbi kojoj su prisustvovali roditelji, bake, djedovi ... Uz pjesmu, ples, recitiranje, obećanja, pripremili smo se za njegov posjet našim domovima.

Dan uoči svetog Nikole, 5.prosinca, održana je priredba pod nazivom „ Niko bijeli dare dijeli….“. Priredba je započela pjesmom  2. a razreda  koju je s njima uvježbao učitelj Domagoj Vragolović.

Najmlađe i najslađe mažoretkinje, učenice 1. razreda, uz taktove pjesme „Santa Claus…“ posebno su nas razveselile plesom, koje ih je uvježbala njihova učiteljica Darinka Vučković.

Koliko je važno znati pisati saznali smo u igrokazu „Crvene papuče“ u izvođenju  dramske skupine koje je pripremila učiteljica Ivana Dadić.

Mali zbor naše škole prepoznatljiv je  po svojim lijepom pjevanju tako su i na ovoj priredbi pokazali svoje umijeće uz pjesmu „Sveti Nikola je s nama“ uz voditeljicu Ivanu Mandarić.

Učenici 3. „b“ razreda učiteljice Zore Leko Mlivić izveli su recitacije „Sveti Nikola“ i „Nikolinje“.

Recitacijom „Sveti Nikola“  učenika 3. „a“ razreda doznali smo koliko se učenici vesele svetom Nikoli. Za nastup ih je pripremila učiteljica Iva Rajić.

Na kraju su zaplesale učenice ritmičke skupine uz pjesmu „Santa Claus is coming to town“, koje vodi učiteljica Katica Validžić.

Voditeljice Ea Jurić i Lea Bilić podsjetile su učenike da budu dobri, operu čizmice i krenu ranije na počinak kako bi ih sveti Nikola što prije posjetio.

Katica Validžić

objavio: Marijela Đeri   datum: 12. 12. 2018.